Başkanın Mesajı

 

BAŞKANIN MESAJI

Kuyum sektörünün ülkemizdeki ve hatta dünyadaki en büyük üretim ve ticaret entegre tesisi olan Kuyumcukent, 2004 yılında Türk piyasasının dünya pazarları ile rekabet edebilmesini sağlamak ve dünyanın altın, gümüş ve mücevher merkezi olmak amacıyla inşa edilmiştir. Kurulduğu günden bugüne de emin adımlarla ilerlemektedir.

Kuyumcukent, kuyumculuk sektörünün yıllardır içinde bulunduğu olumsuz üretim koşullarını, modern teknolojik altyapısıyla yenileyen, son teknoloji akıllı binalar, güvenli otomasyon sistemleri, her türlü konforu sağlayacak biçimde donatılan ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla; bünyesinde bulundurduğu 7 fabrika, 1000’in üzerinde küçük ve orta çaplı üretim atölyesi, 550 yan hizmet mağazası, 724 bağımsız bölümden oluşan Evlilik ve Altın Alışverişi üzerine mağazası, 2 plazada bulunan 127 çağdaş ofisleri ve yaklaşık 25.000 çalışana istihdam sağlayan ortalama olarak günlük 10.000 ziyaretçisi olan kuyum ve evlilik sektörünün temsilcisidir. Böyle önemli bir tesisin yönetim ve işletme sorumluluğunu üstlenmiş olan Kuyumcukent İşletme A.Ş., “Kuyumcukent’in geleceği ülkenin de geleceğidir” düşüncesi, şeffaf ve modern yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

 

Üye ve Müşteri Memnuniyetine Odaklanıyoruz

KİAŞ yönetimi olarak hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır ve faaliyetlerimizin her safhasında uluslararası kalite ve çevre standartlarını eksiksiz bir şekilde muhafaza etmeyi hedefliyoruz. Başarılı bir geleceğe çizdiğimiz yol haritasını takip ederek mesai arkadaşlarımla umutla ve sağlam adımlarla yürümekteyiz. Sektörümüzün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sıkı çalışıyoruz. Şirketimiz geleceğe umutla bakarak, kuyumculuk sektörüne her alanda destek sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuyumcukent’i bugünlere getiren maliklerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımız ve paydaşlarımıza tüm içtenliğimle teşekkürlerimi sunuyorum. Hedefimiz Kuyumcukent’i bir dünya markası yapmak. Tüm yol arkadaşlarımıza sevgi ve hürmetlerimle selam ederim.

KİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet Karbeyaz

 

 

Yukarı Çık