KALİTELİ HİZMET ÜRETMEK BİZİM İŞİMİZDİR…

Kuyum sektörünün dünyadaki en büyük üretim ve ticaret tesisi olan Kuyumcukent, Ortadoğu’nun altın, gümüş ve mücevher merkezi olmak amacıyla inşa edilerek Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle 2004 yılında açılmış, böylelikle kuyum sektörünün olumsuz üretim koşulları Kuyumcukent’in kuruluşu ile birlikte, modern teknolojik altyapı ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla buluşmuştur.

Tesisin işletme ve yönetiminden sorumlu olan Kuyumcukent İşletme A.Ş. (KİAŞ); arıtma, teknik ve güvenlik hizmetlerinin haricinde temizlik, peyzaj, ortak sağlık, eğitim hizmetleri ve reklam-tanıtım gibi hizmetlerde sağlamaktadır.

“Kuyumcukent’in geleceği ülkenin de geleceğidir” düşüncesini yönetim anlayışının odağına yerleştiren, şeffaf ve modern yönetim ilkelerini benimseyen, hizmetlerini “müşteri memnuniyeti” odaklı yürüten, uluslar arası kalite ve çevre standartlarını her şeyin önünde tutan KİAŞ, Kuyumcukent’in vazgeçilmez unsurudur.

WEDDING WORLD KUYUMCUKENT AVM EKİ

KİAŞ-Milliyet işbirliği ile 22 Haziran Pazar günü tüm Türkiye'de dağıtıldı.


ENGELLİLERİN AB ÜLKELERİNDE MESLEKİ EĞİTİM SÜRESİ-"EMEK" ADLI AB PROJEMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Kuyumcukent İşletme A.Ş.’nin Yurt içi ortak olarak yer aldığı, Mustafa Nevzat Pısak Mesleki Eğitim Merkezince hazırlanan Engellilerin AB Ülkelerinde mesleki Eğitim Süreci-"EMEK" adlı AB projemizi gerçekleştirdik.


BLOOMBERG HT 21.01.2014 İŞ DÜNYASI PROGRAMI CANLI YAYIN

KİAŞ Genel Müdürü Selami Tütüncüoğlu ile Söyleşi 21 Ocak 2014


BLOOMBERG HT 07.12.2013 İŞ DÜNYASI PROGRAMI CANLI YAYIN

KİAŞ Genel Müdürü Selami Tütüncüoğlu ile Söyleşi 07 Aralık 2013


BLOOMBERG KUYUMCUKENT CANLI YAYINI

KİAŞ Genel Müdürü Selami Tütüncüoğlu ile Söyleşi 26 Ağustos 2013


HABERTÜRK GAZETESİ-29 AĞUSTOS 2013 ALTIN EKİ

KİAŞ Genel Müdürü Selami Tütüncüoğlu ile Söyleşi 26 Ağustos 2013


DÜNYA GAZETESİ-05 AĞUSTOS 2013


KUYUMCUKENT’E DEVLET BÜYÜKLERİNİN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener’in ardından, Orman ve Su İşleri Bakanı Sn. Prof.Dr. Veysel Eroğlu da Kuyumcukent’i ziyarete geldi. Prof.Dr.Veysel Eroğlu, 29.05.2013 tarihli ziyaretinde Blok Kat Malikleri Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Halaç’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve KİAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Sudaş’a plaket hediye etti.


DOLULUK ORANLARI YÜKSELİYOR

Değisen Yönetim ile beraber Profesyonel Yönetim anlayışını benimseyen Kuyumcukent İsletme A.Ş. sırasıyla kronikleşen problemleri çözmeye başayarak, 9 ayın sonunda çalışmaların sonuçlarını almaya başladı. Kuyumcukent sakinleri tarafından da yakından takip edilen çalışmalar sonucunda Wedding World Kuyumcukent AVM'de de fark edilen gelişmeler yaşandı.


Yenibosna Merkez Mahallesi, Ladin Sokak, No: 4, 34197 Bahçelievler / İSTANBUL Tel: (212) 603 00 00 (pbx) Fax: (212) 603 00 15
E-mail: info@kuyumcukent.com.tr ve info@kias.com.tr
Yapım & Yayın  KİAŞ